Dom Wypoczynkowy OSKAR, ul. Piastowska 10, Jastrzębia Góra noclegi

Rezerwuj online


Jastrzębia Góra to jedna z najpiękniejszych i najbardziej znanych turystycznych miejscowości nadmorskich. Każdego roku do tego kąpieliska przyjeżdża wielu turystów, a to za sprawą nie tylko wyjątkowego i niepowtarzalnego klimatu samej miejscowości, ale także dzięki czystemu, białemu piaskowi na plaży. To prawda, że aby zejść i wejść na wysoki klif potrzeba trochę wysiłku, ale przepiękna plaża wynagradza go doskonale.

W samej Jastrzębiej Górze najbardziej charakterystycznym punktem jest Gwiazda Północy, czyli najbardziej na północ wysunięty kraniec Polski.

Jastrzębia Góra to miejscowość znajdująca się pomiędzy Władysławowem a Karwią. Tuż koło niej znajduje się Rozewie wraz ze słynną latarnią morską. Troszeczkę dalej mamy malowniczy Półwysep Helski, który warto odwiedzić. Polecamy również zobaczenie Lisiego Jaru, czy też niedalekiego Parku Krajobrazowego nadającego się idealnie na rowerowe wędrówki.

W drugą stronę za Jastrzębią Górą mamy Karwię oraz Dębki, które również warto zwiedzić.

W głębi lądu na południe od Jastrzębiej Góry czekają na turystów liczne zamki i pałace.

Kusi również całe Trójmiasto ze swoimi licznymi atrakcjami turystycznymi.

Zapraszamy bardzo serdecznie na wypoczynek do Jastrzębiej Góry!

O Jastrzębiej Górze


Jastrzębia Góra to jedna z najpiękniejszych i najbardziej znanych turystycznych miejscowości nadmorskich. Każdego roku do tego kąpieliska przyjeżdża wielu turystów, a to za sprawą nie tylko wyjątkowego i niepowtarzalnego klimatu samej miejscowości, ale także dzięki czystemu, białemu piaskowi na plaży.

To prawda, że aby zejść i wejść na wysoki klif potrzeba trochę wysiłku, ale przepiękna plaża wynagradza go doskonale.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie w to wyjątkowe miejsce, zakochają się Państwo w nim tak jak wielu którzy od lat co roku wracają do tej miejscowości w każde wakacje.

 
 

Spa w naszym obiekcie


Po całym dniu zwiedzania Jastrzębiej Góry i okolic bez względu na to czy to pieszo, czy na rowerach, gdy będą Państwo już znużeni aktywnym wypoczynkiem, zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszego centrum odnowy i zrelaksowania się po intensywnym dniu, gdzie nabiorą Państwo sił i energii na kolejny wakacyjny dzień pełen wrażeń.

Nasze centrum odnowy składa się z dwóch saun. Jedna z nich jest sauną suchą - fińską, druga natomiast to sauna parowa, także każdy znajdzie coś dla siebie. Sauny są nie tylko idealnym miejscem do zrelaksowania się i odprężenia, ale również do oczyszczenia naszego organizmu z toksyn. Zachęcamy do korzystania.

Dane Kontaktowe

Dom Wypoczynkowy Oskar

ul. Piastowska 10
84-104 Jastrzębia Góra

tel.: 58 77 44 633
kom: 609 494 589

mail: recepcja@dwoskar.pl

Lokalizacja